O nas

Od 20 lat świadczymy kompleksowe usługi reklamowe dla firm od projektu po gotowe produkty reklamowe. Są to materiały z zakresu szeroko pojętej poligrafii (wizytówki, ulotki, foldery itp.), gadżety reklamowe, odzież robocza, reklama zewnętrzna (szyldy, banery, tablice informacyjne, kasetony podświetlane), reklama mobilna (na samochodach, autobusach). Projektujemy logotypy, tworzymy Systemy Identyfikacji Wizualnej (SIW) dla marki produktu oraz Księgę Znaku w celu standaryzacji właściwego funkcjonowania logo.

Sukcesywnie powiększając park maszynowy oraz docierając do nowych rynków odbiorców wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu artystycznych nadruków na odzieży metodą sitodruku. Obecnie współtworzymy kolekcje odzieżowe producentów znanych w Polsce i na świecie, ubieramy młodych polskich artystów sceny muzycznej oraz ich fanów.

 

Sitodruk to sztuka. Sztuka zdobienia odzieży, którą opanowaliśmy do perfekcji.

Tą sztuką poniekąd zaraził nas Andy Warhol - przedstawiciel surrealistycznej współczesnej sztuki pop-artu, który w swoich pracach wykorzystywał technikę serigrafii tj. sitodruku. Tworzył tą metodą kultowe dla Amerykanów obrazy, ale także sukienki. Poniżej przykładowe jego projekty:

 

 

Warhol powiedział:

"I'd rather buy a dress and put it up on the wall, than put a painting, wouldn't you?" *
(Prędzej kupię sukienkę i powieszę ją na ścianie niż umieszczę tam obraz.) *

 

My na ścianach wieszamy t-shirty z naszymi nadrukami :)

 

Różnorodność technik znakowania sitodrukiem (a przede wszystkim możliwość łączenia ich na jednym projekcie) pozwala na stworzenie artystycznej, wyrazistej i oryginalnej koszulki, o której można mówić i mówić...

 

Napisy i rysunki na t-shirtach przekazują komunikaty wysyłane do ludzi podobnie myślących. Koszulki z nadrukiem integrują ludzi o tych samych poglądach politycznych, religijnych, kulturowych. Uwydatniają tożsamość młodzieży i ich indywidualizm, zacieśniają więzi społeczne oraz jednoczą ludzi o podobnych zainteresowaniach. T-shirt jest również niezastąpionym narzędziem w kampaniach oraz akcjach społecznych prowadzonych np. przez organizacje, które bronią zanikających wartości demonstrując swoje twarde przekonania. Także organizacje katolickie zauważyły siłę przekazu, jaką umożliwia t-shirt z nadrukiem. Ostatnimi czasy niezwykle popularne stało się głoszenie haseł i cytatów biblijnych na koszulkach. Głębokie prawdy wyeksponowane na t-shircie jednoczą zwolenników danego ugrupowania tworząc wspólnotę o silnych więziach emocjonalnych i duchowych.

 

T-shirty z dużym powodzeniem pojawiają się tam, gdzie zespoły muzyczne zabiegają o wielbicieli. Dla fanów koszulka ulubionego zespołu jest czymś więcej niż krążek z najnowszym singlem, powielany w tysiącach egzemplarzy. Są symbolem przynależności do społeczności z charakterem, są pewnego rodzaju podziękowaniem dla artysty za jego dokonania muzyczne, pasję, za wytrwałość i chęć dalszego tworzenia.

 

Jeśli chcesz coś powiedzieć - powiedz to głośno... na t-shircie.

Pracownicy naszej firmy dzięki wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem pomogą Ci wykonać projekt koszulki, o której będzie się mówić przez długi czas.

 

Skontaktuj się z nami

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce: czytaj więcej

Prezentowane zdjęcia przykładowych realizacji nie stanowią reklamy, natomiast zamieszczone znaki towarowe oraz logotypy należą do ich prawnych właścicieli.
Wyeksponowanie ich na niniejszej stronie internetowej ma na celu zaprezentowanie mozliwości produkcyjnych firmy MAJOR ART Sp. z o.o.